دریچه‌ منهول پلی اتیلن

دریچه‌ منهول پلی اتیلن

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 57 میانگین: 5]

دریچه منهول پلی اتیلن در طرح و جنس های مختلف تولید میشوند. از این دریچه به عنوان پوششی برای منهول استفاده میکنند. این محصول برای دریچه های آبرو از جمله فاضلاب، چاه و منهول های مخابراتی مناسب می باشد. با استفاده از دریچه منهول، آب معابر بسیار راحت به فاضلاب ها انتقال داده میشوند. این دریچه ها هم همانند دریچه منهول کامپوزیت به دلیل جنس خود دارای عمر طولانی هستند؛ که در برابر آسیب های احتمالی مقاومت میکنند. این ابزار از نظر ظاهری حجم کوچکی داشته، که حمل ونقل آن بسیار ساده و آسان است.

مزایای استفاده از دریچه‌های منهول پلی اتیلن

  1. ضد سرقت
  2. وزن کم
  3. مقاومت بالا
  4. تمیزشوندگی آسان
  5. نصب سریع

ضد سرقت بودن : دریچه‌ منهول پلی اتیلن به علت استفاده از مواد غیر بازیافت در بافت آن، این محصول ضد سرقت می باشد.

وزن کم : این دریچه با وجود وزن سبک خود، در برابر ضربه ها و فشار، بسیار مقاوم می باشد. معمولا از این دریچه، در زمین های شنی و باتلاق استفاده میشود؛ زیرا در منهول های دیگر احتمال فرورفتگی و نشست وجود دارد.

مقاومت : دریچه منهول در برابر اشعه های خورشید، آب و هوای مرطوب ، بسیار مناسب است .

تمیزشوندگی آسان : به دلیل زبری محصول، احتمال چسبندگی مواد بسیار کم بوده و به راحتی تمیز میشود.

نصب سریع : یکی از نکته های مثبت این محصول، نصب سریع و آسان بوده که به راحتی انجام میشود.

 

مزایای دریچه‌ منهول پلی اتیلن

ویژگیهای دریچه منهول پلی اتیلن

  • در مدت زمان بسیار کم تولید شده که نسبت به سایر منهول ها، مقرون به صرفه است.
  • استقامت بالا در برابر گاز های سمی
  • به آسانی میتوانید تغییرات مورد نظر را، ایجاد کنید
  • قابلیت تحمل وزن بیش از ۱۱۳ کیلوگرم

 

ترکیبات تشکیل دهنده دریچه پلی اتیلنی

این محصول از ترکیبات پلی اتیلن ساخته شده، که در برابر مواد شیمیایی و گازهای مضر بسیار مقاوم بوده و یکی از گزینه های مناسب در مقابل سولفوریک اسید در صنایع و فاضلاب میباشد.

دریچه فاضلاب دارای تاییدیه و استاندارد های کامل است. این محصول علاوه بر جنس فوق العاده خود، همواره با رشد علم و فناوری رو به پیشرفت می باشد و در شکل‌های دایره، مستطیل و مربع تولید شده، که هر کدام بر اساس ویژگی‌های مختلف خود، کاربردهای گوناگونی دارند.

 

نحوه اندازه گیری دریچه منهول

برای اندازه گیری مکان مورد نظر، باید دیواره ‌ها را از دو طرف اندازه بگیرید. اگر چاه یا سوراخ مدنظر به شکل مربع یا مستطیل بود، باید عرض و طول آن را در نظر بگیرید. واحد اندازه گیری در این کار میلی متر می باشد؛ که با توجه به مقیاس به دست آمده میتوانید، دریچه را تهیه کنید.

 

استفاده از این دریچه در چه مکان هایی مناسب است؟

از دریچه‌ منهول پلی اتیلن در خیابان های اصلی و اتوبان نباید استفاده کنند؛ زیرا به علت وزن کم خود، در اثر عبور پر سرعت ماشین امکان جابجایی وجود داشته که سبب خارج شدن دریچه میشود. این نوع دریچه ها دارای مزایای بسیاری هستند اما از معایب آن میتوان به مقاومت سایشی پایین، مقاومت نوری، محیطی و مقاومت خزشی پایین اشاره کرد. بنا براین توجه داشته باشید درصورت نیاز به این ویژگیها این نوع دریچه برای شما مناسب نیست.

قیمت دریچه بر اساس جنس، قطر و ضخامت آن محاسبه میشود؛ شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره برای خرید درپوش متناسب با نیاز خود با کارشناسان ایستا پلیمر شریف تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.