دریچه منهول نانوکامپوزیت

دریچه منهول نانو کامپوزیت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 57 میانگین: 5]

دریچه منهول نانو کامپوزیت از جمله تولیدات منحصر به فرد در زمینه درپوش آب و دریچه  فاضلاب به شمار میرود. شرکت ایستا پلیمر شریف با استفاده از تکنولوژی روز اقدام به ساخت دریچه منهول میکند. از جمله این دریچه ها، دریچه منهول کامپوزیت، دریچه منهول کوپلیمری، دریچه آبرو، دریچه بتن پلیمری و … که از استحکام بسیار بالایی برخوردار میباشند و این جنس از محصولات از بهترین نمونه ها و مقرون به صرفه ترین ها هستند.

دریچه های منهول، در سال های گذشته از مواد بازیافتی و یا چدن تولید میشدند که به علت ارزش بالای آنها دریچه چدنی بسیاری به سرقت میرفت و به سازمانها هزینه های سنگینی تحمیل میکرد. همچنین به دلیل مواد استفاده شده در آن ها، هزینه بالایی در بر داشت. از دیگر نوع قدیمی این درپوشها، دریچه بتنی است که ضربه و فشار میتوانست آن را بشکند و به ویژه در جاده ها و خیابانها به صرفه نبود. اما اکنون با استفاده از روش های جدید، ما قادر به ساخت درب منهول ضد سرقت، باکیفیت تر و هزینه کمتری هستیم.

 

قیمت دریچه نانو کامپوزیت

دریچه منهول نانوکامپوزیت ساخته شده از موادی خاص و نسل جدید میباشد که با روش های ساخت قبلی بسیار متفاوت است. بطور کلی از این دریچه ها برای محافظت از منهول و چاه ها استفاده میشود. این جنس از دریچه های منهول، به علت مزایای زیادی که دارد پرفروش ترین نوع آن در بازار میباشد.

قیمت دریچه نانو کامپوزیت نسبت به دریچه های چدنی قیمت مناسب تری دارد. همچنین به دلیل گران نبودن آنها و عدم ارزش بازیافت گزینه جذابی برای سارقین نخواهند بود. قیمت این دریچه ها وابسته به شکل درب منهول، کلاس بندی آنها و همچنین سایز و ابعاد دریچه هاست.

دریچه های منهول نانوکامپوزیت در سایزهای مختلفی اعم از سایز 20 تا 80 تولید میشود و بصورت گرد و یا چهارگوش روانه بازار میشوند.

دلیلی که باعث خاص و پرفروش شدن این دریچه ها میشود این است که در آن ها از مواد نانو استفاده میشود که باعث تراکم بیشتر آن ها و در نتیجه استحکام بالای آن ها خواهد شد. به طور معمول از این نوع دریچه ها در خیابان های شهر و بعضا پیاده رو ها استفاده میشود.

کاربرد دریچه منهول نانو کامپوزیت

 • پیاده رو ها
 • اتوبان ها
 • بزرگراه ها
 • اماکن مسکونی
 • لنگرگاه ها
 • باند فرودگاه

باید توجه داشته باشید برای این مواردی که ذکر شد هرکدام طبق استانداردهای دریچه منهول نانوکامپوزیت، قابلیت تحمل وزن به خصوصی دارند. به طور کلی هر دریچه تولید شده توسط شرکت ایستا پلیمر شریف قابلیت تحمل وزن، تا یک دهم تن را دارا می باشد که با توجه به دسته بندی خاص آن ها این وزن قابل افزایش میباشد.

 

کاربرد دریچه منهول نانوکامپوزیت

تحمل بار این نوع دریچه منهول، به ترتیب 12.5 تن– 25 تن و 40 تن میباشد.

 

کلاس بندی درب نانوکامپوزیت

وزن 12.5 تن: این نوع به طور معمول برای عبور رهگذران در شهر استفاده میشود.
وزن 25 تن: این دریچه برای عبور خودروها، خیابان های اصلی شهر و اتوبان ها مورد استفاده قرار میگیرد.
وزن 40 تن: این نوع از دریچه ها برای استفاده در محل های عبور خودروهای سنگین وزن میباشد. به همین دلیل امنیت زیادی دارد و نسبت به گرمای زیاد بسیار تحمل بالایی دارد.

 

مزایای استفاده از دریچه منهول نانوکامپوزیت

 1. در مقابل استحکام و ویژگی های ساخت آن، بسیار مقرون به صرفه می باشد.
 2. مقاومت بالا در برابر فشار مستقیم، ضربه، نور خورشید، سایش و مواد شیمیایی
 3. این نوع دریچه چون ارزش بازیافتی ندارد قابلیت سرقت ندارد.
 4. دریچه منهول نانوکامپوزیت به طور معمول عمری بالای 50 سال دارند که نسبت به انواع دیگر آن دوام بسیار بالاتری محسوب میشود.
 5. این جنس از دریچه ها با هر منهولی سازگار می باشد.
 6. دارای تنوع رنگی زیادی می باشد.
 7. به دلیل وزن زیادی که دارد امکان بلند شدن ندارد.
 8. براساس کلیه استاندارد های موجود ساخته شده است.
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.