پروژه ساخت مخزن پلی اتیلن به شکل L

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پروژه طراحی و ساخت مخزن پلی اتیلن به شکل L با استفاده از ورق PE100 در موتورخانه ساختمان مسکونی در تهران توسط تیم اجرایی ایستا پلیمر شریف انجام شد. ورق های PE100 دارای مقاومت شیمیایی، محیطی و زنگ زدگی بسیار بالایی هستند. این ورق ها گزینه خوبی برای ساخت مخزن آب آشامیدنی ساختمانهای مسکونی هستند.

با توجه به اینکه ورق های پلی اتیلن در ابعاد مختلف قابلیت تولید دارد، میتوان این ورق ها را به محلی که کارفرما میخواهد مخزن را در آن نصب کند منتقل کرده و مخزن را به صورت ساخت در محل اجرا کرد.

مخزن اجرا شده دارای ارتفاع ۲ متر است و برای ساخت این مخزن این الزام وجود دارد که برای ارتفاع بیشتر از ۱ متر حتماً از استراکچر فلزی برای آن استفاده شود تا مقاومت این مخزن پلی اتیلن را تا حد زیادی بالا ببرد چرا در مقابله با فشار آبی که در قرار است در آن ذخیره سازی شود مقاومت بالایی داشته باشد. این تانکر در موتورخانه ساختمان مسکونی ساخته شده است و به دلیل درب ورودی کوچک موتورخانه ها اجرا به صورت ساخت در محل بسیار کمک کننده است.

روند نصب به این شکل است که در ابتدا تیم ایست پلیمر شریف استراکچر فلزی آن را آماده کرده سپس ورق ها را داخل آن قرار داده سپس جوش ورق ها به هم جوش داده میشود. پس از آن استراکچر را کامل کرده و کلیه فلنج و اتصالات بر اساس نیاز کارفرمایان از جنس پلی اتیلن قابلیت نصب روی مخازن را دارد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *